Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka rolno-budowlana Zwardoń

Zwardoń, śląskie

  • 842 168 zł
  • 4 234 m²
  • 198,91 zł/m²

Działka rolno-budowlana Zwardoń

Zwardoń, śląskie

zaktualizowane:
17 lipca 2024

842 168 zł

4 234 m²

198,91 zł/m²

Działka rolno-budowlana Zwardoń

Zaktualizowane: 17 lipca 2024

842 168 zł 4 234 m² 198,91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 842 168 zł (198,91 zł/m²)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w Zwardoniu na Węglarzach (okolice Myta ) . Przepiękne widoki jakie rozpościerają się z tego miejsca zapierają dech w piersiach . Cisza , spokój , góry , las , a przebiegająca nieopodal droga szybkiego ruch i przejście graniczne w Zwardoniu w znakomity sposób ułatwiają komunikację z naszą nieruchomością . W pobliżu centrum Zwardonia , stacja paliw i słynny wyciąg narciarski Zwardoń -Sky . (...)

Kontakt

Agent

Anna Rybarska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://zwardon.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/25091006.html